İmplant Fiyatları Ankara

İmplant Fiyatları Ankara

İmplant Fiyatları Ankara hakkında yapılacak olan çalışmalar; öncelikli olarak hastanın muayenesinin yapılmasından sonra, hekim kontrolünde karar verilebilecek önemli çalışmalardır. Ağız ve Diş Sağlığı alanında revaçta olan tedavi yöntemlerinden bire tanesi olan implant uygulaması, farklı teknoloji ve yöntemler ile uygulanabilmektedir.

İmplant Fiyatları Ankara genelinde farklı kliniklerde benzer taban fiyat üzerinden hesaplanan tedavi yöntemlerinden biridir. Fakat diş implant işlemleri için standart bir tedavi uygulamasından bahsetmek doğru olmayacaktır.

İmplant uygulamaları genel olarak ağız ve diş sağlığı hizmetleri arasında geniş kitlelere hitap ettiği için, önerdiği çözümler sebebiyle de farklı çalışmalar içerisinde kullanılmaktadır. Kemik içi implanttan çene bütününe varana kadar çeşitli versiyonları olan implant uygulaması hakkında taleplerinizi ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

İmplant Çeşitleri Nedir?

Türkiye genelinde proje bazlı deneme çalışmaları ile çeşitliliği her geçen gün artmakla birlikte; genel olarak Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından açıklanan listede kategorize edilen implant çeşitleri listelenmektedir.

Söz konusu implant uygulamalarının, yurt içindeki tüm il ve ilçelerinde geçerli olmasını sağlayan tarifelerini de yayımlayan Türk Diş Hekimleri Birliği listesine göre bilgilendirmeler şu şekildedir.

  • Kemik İçi İmplant
  • Sert Doku Greftleme
  • Tek Çene Overdenture
  • İmplant Çıkartılması
  • Zirkonyum Veneer Kron Uygulaması
  • Porselen Veneer Kron Uygulaması
  • Metal Desteksiz Porselen ile Tam Seramik Kron Uygulaması.

İmplant Fiyatları Ankara Ne Kadar?

Yukarıda yer aldığı üzere Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından yayımlanan listede; uygulamaya göre farklılık göstermekle birlikte bin TL ile üç bin TL arasında işlemler yaptırmak mümkündür. Fakat bu fiyatlar Hekimler Birliği tarafından belirlenen temel tedavi fiyatlarının tabanı da olabilmektedir. Hastanın talebine göre yapılacak farklı çalışmalarda ve gerekli durumlarda fiyat parametreleri değişkenlik göstermektedir. Bu aşamada siz de en avantajlı şartlarla sunulan diş tedavi hizmetleri hakkında bize ulaşarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından listelenen  verilere göre, aşağıda yer alan tablo bilgileri de her il ve ilçede taban fiyat olarak uygulanması zorunlu olan fiyatlandırmalardır.

Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için İmplant fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İmplant Markaları Nedir?

Sağlık sektöründe bir ürünün piyasaya arzı için gerekli onayların alınması ve uluslararası kuruluşlar tarafından belgelendirilmesi gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olarak geliştirilen markalardan iki tanesi; ITI (Straumann) ve Medentica’dır.

Hangi marka daha iyi sorusu da tedavi yaptırılması planlanan ve implant gereken dişin yapısı ile alakalı olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda da en doğru bilgiye ulaşmak için uzman görüşü alınması gerekmektedir.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü