Lamine Diş Yaptıranların Yorumları

Lamine Diş Yaptıranların Yorumları

Lamine diş yaptıranların yorumları, genellikle kozmetik açıdan kusurlu dişlere uygulanması nedeniyle hastalar açısından yüz güldüren sonuçlarla anılır. Lamine kaplamalar sağlam materyali ve bozulmayan kozmetik görünüme sahip yapısıyla tercih edilir.

Lamine diş yaptıranların yorumları dişlerindeki renklenme probleminin çözüldüğü ve görünümünün diğer dişlerin yapısıyla tam uyumlu olduğu yönündedir. Yaprak porselen lamina uygulamalarda her hastanın diş yapısına özel ölçü alınarak ön dişlere bir tabaka halinde yapıştırılması sağlanır. Porselenin maddesel özelliği sayesinde yarı geçirgen olan bu tabakalar orijinal diş rengine en uygun sonuçların alınması anlamına gelir.

Laminate Veneer Neden Tercih Edilir?

Dişlerinde şekil bozukluğuna bağlı kozmetik kusurlar bulunan ve renklenme yaşayan hastalarda lamina çözümlerinden yararlanılmaktadır. Ayrıca ayrık, kırık-aşınmış diş problemleri, çapraşık ya da eğri diş yapılarında kozmetik kusurların giderilmesi için lamina diş tercih edilen tedavilerdendir. Ancak size en uygun yönteme karar verecek olan diş hekiminiz olacaktır.