Alman İmplant Fiyatları 2021

Alman İmplant Fiyatları 2021

Alman implant fiyatları 2021 yılındaki reel üretim değişikliklerine bağlı olarak, tercih edilecek marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Uygulama yapacak olan hekimin tecrübesi, hastada tespit edilen eksik diş sayısı ve uygulamada kullanılacak olan implantın uygulama zorluğu gibi parametreler de fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır.

Alman implant fiyatları 2021, eksik diş görüntünüzden kurtulmak isteyen birçok hastanın üzerinde araştırma yaptığı, diş hekimliği tedavi ücreti listesidir. İmplant fiyatlarını öğrenmek için Erce Beleçoğlu tarafından hizmet verilen muayenehanemizin iletişim numaralarını arayarak detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alman İmplant Markaları

Güzel ve sağlıklı gülüşe sahip olmak için diş ve ağız bakımınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Hekiminiz tarafından düzenli diş kontrollerine gitmeniz, doğru diş fırçalama ve ağız içinin temiz tutulması, diş sağlığı için önemli işlemlerdir. Diş ve ağız temizliğinin yapılmadığı zamanlarda dişte oluşacak problemler meydana gelmektedir. Oluşan bu sorun nedeni ile diş kayıpları gerçekleşmektedir.

Böyle durumlarda en çok başvurulan yöntem implant tedavileridir. Fakat implant sektöründe birçok üretici firma ve markalar bulunmaktadır. İmplant markası seçiminde implantın üretildiği ülke de önemli olmakla birlikte asıl önemli olan implantın kalitesidir. Muayenehanemizde implant tedavisinde kullanılan Alman İmplant markaları;

  • Medentica
  • Bego

olarak sizlere sunulmaktadır.

“Medentica”

Medentica implant, son zamanlarda en fazla kullanılmakta olan implant markaları arasında gösterilmektedir. Teknolojinin son derece üst seviyeler de olması ve kullananların nerede ise tamamının memnun kalmasından dolayı birçok kişi implant tedavilerinde tercih etmektedir. Dayanıklı ve sağlıklı yapısı dışında fiyatının uygun olmasından dolayı birçok kişi tarafından önerilmektedir.

“Bego”

Bego implant, 1890 yıllarında Almanya’da kurulmuş diş sektörüne özel ürünler üreten firmadır. Kuruluş yıllarında implant üretimi üzerine çalışmalar yapan bu marka son yıllarda dental ürünleri üretimi de yapmaktadır. Uzun ömürlü ve kaliteli bir yapıya sahip olan bego implantları, birçok kişi tarafından memnun kalınmıştır. Üst yapı için kullanılan zirkon ve porselen gibi malzemelerde başarılar elde etmektedir.

Alman İmplant Fiyatları

Alman implant fiyatlarını etkileyen en önemli faktör kurdaki değişikliklerdir. Bu nedenden dolayı net bir fiyat verilmesi mümkün değildir. Başka bir etken ise hastanın rahatsızlığının derecesine bağlı olarak tedavi fiyatının değişmesidir. Net bir fiyatın söylenmesi için Erce Beleçoğlu tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Muayene sonrası Erce Beleçoğlu tarafından implant tedavi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Randevu oluşturmak ya da güncel fiyat bilgisi öğrenmek için web sitemizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.